Герой - підводник із степового села

Із часу закінчення війни минуло майже 70 років, а серця людей до цих пір стискаються про згадці тих страшних років. Ми пам’ятаємо тих, хто загинув захищаючи свою Батьківщину та наше майбутнє. З повагою схиляємо голову перед подвигом простого солдата або матроса, які воювали як на суші, так і на морі. Але на могилах у морі не можливо встановити пам’ятників – ні меморіальних плит, ні хрестів. Та на штурманських картах координати місць, де наші моряки здійснили свої подвиги, відмічені особливо. В наказі командуючого Північним флотом говориться: «Для віддання військових почестей героїзму, мужності та самовідданості моряків – північноморців на містах героїчних боїв визначити координати місць бойової слави…» Проходячи поблизу цих місць, на кораблях та суднах ВМФ обов'язково приспускаються прапори, подають звукові сигнали, а у морі кладуться вінки із живих квітів.

Так було і буде завжди… Буде доти, доки ми, їх внуки та правнуки маємо змогу хоч по краплині зібрати у старожилів цінну інформацію та передати її своїм дітям. Адже на має права розірватись ланцюг пам’яті.

Зібраний мною краєзнавчий матеріал поповнив експозицію сільського музею ( дивись вкладення Герой - підводник із степового села) О.Г.Квітка, вчитель географії, краєзнавець

ОАЗИС ПІВДЕННОГО СТЕПУ. Історія та екологічне значення Хрещенівського сільського парку

( Із науково -дослідної роботи учениці 11 класу Квітки Марини)

Саме для того вирішили жителі мого рідного села виростити парк, щоб квітнув він на радість дітям і правнукам. Якщо людина почувається потрібною і розуміє , для чого і для кого вона живе, вона буде жити довго, а може й вічно. Бо як чудово, коли тебе пам’ятають і цінують твоє надбання.

Мабуть тому мені так легко тут жити, бо якщо людина любить свою малу Батьківщину, вона має право на майбутнє .

О.Г.Квітка, вчитель географії, краєзнавець( дивись вкладення ОАЗИС ПІВДЕННОГО СТЕПУ)

Сучасний підхід до картографування території України. Краєзнавчий атлас Нововоронцовщини

роботу виконала член районного наукового товариства

Топчій Тетяна Віталіївна учениця 11 класу Хрещенівської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів Нововоронцовского району Херсонської області

учитель-консультант Квітка Оксана Григорівна вчитель географії вищої категорії

Хрещенівської ЗОШ

Одним з найцінніших джерел інформації про минуле і сучасне Землі є карта. Вона з'явилася дуже давно. Малюнки – карти людина використовувала ще у кам'яному віці. На Україні, в Черкаській області знайдено бивень мамонта, на якому є нанесений картографічний малюнок навколишньої місцевості . Вік знахідки – 15 тис. років . Перший географічний атлас створив давньогрецький вчений Клавдій Птоломей . Автором перших карт земель України був французький картограф Г. Боплан . Для того, щоб створити фізичну карту України, знадобилася праця багатьох поколінь картографів. На ній можна побачити територію країни в цілому : від Карпатських гір до Донецького кряжу , від Поліської низовини до Чорного моря , її ріки , озера і міста.( Дивись вкладення)

МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ В ЕКОЛОГІЇ

Робота члена районного наукового товариства Лапінського Сергія Віталійовича Учитель – консультант Щербак Світлана Сергіївна, викладач математики та основ інформатики І категорії

Мета дослідження - розкрити можливості розв'язання екологічних проблем засобами природничих наук; розширити знання про зв'язок математики та екології, поглибити вміння аналізувати факти, робити висновки; провести екологічне дослідження: стану атмосферного повітря селища і пришкільної території, та якості питної води ; підібрати ряд задач, пов'язаних із екологією атмосфери.

Див.вкладення

Кiлькiсть переглядiв: 1480

Коментарi

  • VincentMi

    2015-09-18 10:44:54

    This listing is several and not full other medications could [url=http://buyamoxil.se/]learn more[/url] connect with clozapine. In all of [url=http://synthroid.space/]order synthroid without prescription[/url] these cases it's not advised to use Acomplia, otherwise the client should be placed under a close observation of a medical professional. It is feasible that several of the dose kinds included here may not apply to the trademark name [url=http://sildenafilovercounter.se/]sildenafil 100mg[/url] Pulmicort Turbuhaler...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.